Twincest (Kaulitz twins)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twincest (Kaulitz twins)

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
 

 Po cemu cete pamtiti cert u BG-u?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? Empty
PočaljiNaslov: Po cemu cete pamtiti cert u BG-u?   Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? EmptyPet Jul 02, 2010 10:33 am

Ja taj dan nikada necu moci da zaboravim i uvek ce biti najlepsi dan u mom zivotu ♥ [bar je za sada najlepsi xD]
Nazad na vrh Ići dole
*|Pain of love|*
Admin
*|Pain of love|*


Broj poruka : 99
Datum upisa : 30.06.2010
Lokacija : in Bill's bed 3:D

Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Po cemu cete pamtiti cert u BG-u?   Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? EmptyPon Jul 05, 2010 2:28 pm

Po tome sto nisam bila -.-
Nazad na vrh Ići dole
https://twincestkaulitz.forumsr.com
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Po cemu cete pamtiti cert u BG-u?   Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? EmptyUto Jul 06, 2010 3:44 am

ajoj hun,sto?? ma bice opet cert,ja sam prilicno sigurna Smile msm ako budu dolazili na balkan, hell yeah docice u bg ^^ [tako sam i pre imala osecaj i ostvarilo se Razz ]
Nazad na vrh Ići dole
*|Pain of love|*
Admin
*|Pain of love|*


Broj poruka : 99
Datum upisa : 30.06.2010
Lokacija : in Bill's bed 3:D

Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Po cemu cete pamtiti cert u BG-u?   Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? EmptyUto Jul 06, 2010 2:33 pm

pa nisam ih tad nesto slusala a i nisu mi dali Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://twincestkaulitz.forumsr.com
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Po cemu cete pamtiti cert u BG-u?   Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? EmptySre Jul 07, 2010 4:03 am

e jbg xD
Nazad na vrh Ići dole
Miss Emma Kaulitz-Trümper

Miss Emma Kaulitz-Trümper


Broj poruka : 18
Datum upisa : 08.07.2010

Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? Empty
PočaljiNaslov: Re: Po cemu cete pamtiti cert u BG-u?   Po cemu cete pamtiti cert u BG-u? EmptyČet Jul 08, 2010 12:55 pm

Pamticu po tome shto mi je Bill mahnuo i pogledao me!Po tome shto su i on i Tom i Georg videli nash plakati i posle ga gledali josh neko vreme.Po tome shto mi se Bill nasmejao kada sam mu poslala poljubac.Po tome shto sam bila udaljena od njih samo tri metra.Po tome shto sam bila sa desne strane na kojoj su Bill i Tom bili tri ipo chetvrtine koncerta.I po tome shto su mi ispunili zivotni san!
Nazad na vrh Ići dole
 
Po cemu cete pamtiti cert u BG-u?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Twincest (Kaulitz twins) :: Tokio Hotel :: Tokio Hotel :: Ankete i diskusija-
Skoči na: