Twincest (Kaulitz twins)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twincest (Kaulitz twins)

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
 

 You're my walking dream ♥

Ići dole 
+2
*|Pain of love|*
Billovka94
6 posters
AutorPoruka
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyČet Jul 01, 2010 10:25 am

E ovako, ovde cemo da pricamo o tome koliko volimo Billa, u prevodu mozete slobodno pricati o svim svojim osecanjima,dogadjajima i ostalom.. Bilo sta sto ima veze sa Billom!


Evo ja da pocnem xD Ja njega prosto obozavammmmmmmmmm, s ponosom kazem da sam zarazena virusom njegove lepote i nema mi pomoci Razz hahha... Bill's fan forever ♥️ ♥️ ♥️
Nazad na vrh Ići dole
*|Pain of love|*
Admin
*|Pain of love|*


Broj poruka : 99
Datum upisa : 30.06.2010
Lokacija : in Bill's bed 3:D

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyČet Jul 01, 2010 10:34 am

Billovka94 ::



Evo ja da pocnem xD Ja njega prosto obozavammmmmmmmmm, s ponosom kazem da sam zarazena virusom njegove lepote i nema mi pomoci Razz hahha... Bill's fan forever ♥️ ♥️ ♥️

Aaaaaaaa obozaaaavam ga i ja *______*
preeeelep je..ma najboljiiii ^^
Nazad na vrh Ići dole
https://twincestkaulitz.forumsr.com
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyČet Jul 01, 2010 11:26 am

Ali kako ima divan glas *.* ja bih njega mogla da slusam danimaaaa ♥
Nazad na vrh Ići dole
NejlaKaulitz

NejlaKaulitz


Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.07.2010
Godina : 27
Lokacija : Sarajevo

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyPet Jul 02, 2010 4:08 am

Zaaista je prediivan , Ima nešto u sebi nekako posebno , orginaLno , zaista je poseban i takvog ga obožavaam Very Happy


' Samo me nerviraju Fanovi Adaama Lamberta -.-' Lik se Fura na BiLLa aL' bašš ... Fkt ne znam šta fanovi Adama vide u njemu -.-' Pokušava kopirati biLLa aLi mu ne ide od ruke , jer je biLL orginaL i unikat , a onaj je samo još jedna u nizu Loššiih kopija !
Smile scratch
Nazad na vrh Ići dole
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyPet Jul 02, 2010 4:11 am

Pa, neka kopira njegov problem Wink On moze da iskopira stil ali nikada nece moci tu Billovu energiju i plus sto BIll ima prelepe crte lica - on je meni jos lepsi bez sminke..a Adama stv ne zelim da vidim bez sminke Razz buhahah .. xD
Nazad na vrh Ići dole
Mammy Zelim Ŧoma

Mammy Zelim Ŧoma


Broj poruka : 14
Datum upisa : 02.07.2010
Godina : 30
Lokacija : World Behind My Wall

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyPet Jul 02, 2010 4:15 am

duusaaaaaaaaaaaaaaa preleepaaa !! (: mng ga volim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyPet Jul 02, 2010 4:24 am

A ko njega ne voli? phhahah
Zamislite Billa sa mokrom,rascupanom kosom... bez majce.. sjgouzyHNJykgmetu ♥
Nazad na vrh Ići dole
*|Bubblegum Cakana|*

*|Bubblegum Cakana|*


Broj poruka : 61
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyPet Jul 02, 2010 6:36 am

Mica mala..Dusa nasa..Very Happy ^^ Kako je lep... ♥️♥️♥️ Dusa...Very Happy nzm sta da kazem mnogo je lep..Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyPet Jul 02, 2010 10:21 am

Meni nije jasno zasto ga svi posmatraju kao "dusu"... meni je on HOTTTTTTT Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*|Bubblegum Cakana|*

*|Bubblegum Cakana|*


Broj poruka : 61
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyNed Jul 04, 2010 6:35 am

Pa jeste.. To mi je prwo palo na pamet... Jeste jako je HOTT.... Nisam znala sata da kazem..Razz xDDDD
Nazad na vrh Ići dole
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyNed Jul 04, 2010 8:58 am

ahahahhah ma okiz Razz
um... cisto da znate, bilov najbolji drug se zove motorcina,tacnije to mu je nadimak Razz ahahhahah... ko voli brzuuu voznjuuu ♥️
Nazad na vrh Ići dole
*|Bubblegum Cakana|*

*|Bubblegum Cakana|*


Broj poruka : 61
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyPon Jul 05, 2010 8:07 am

XDDD Koji li.. I ja wolim brzu woznju...!! msm ko jos ne woli brzu woznju..:DDD
Nazad na vrh Ići dole
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyPon Jul 05, 2010 8:33 am

hahahha taj nadimak smo mu dali na onom th forumu Razz ahahha jaoo. nzm ni odakle nam to palo na pamet al od tada... motorcina je zakon xD

ovde se posebno istakao Razz

You're my walking dream ♥ Cnafb
Nazad na vrh Ići dole
Miss Emma Kaulitz-Trümper

Miss Emma Kaulitz-Trümper


Broj poruka : 18
Datum upisa : 08.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyČet Jul 08, 2010 2:54 am

Bill je tako prelep,pametan,zgodan,jedinstven,savrshen!!!Zbog njega i zivim!I volecu ga bilo shta da uradi!ZAUWEKK!!!!! I love you OBB GAAAAAAAAAAA!!!!!!!Prosto sam zaludjena njegovim osmehom,njegovim telom,njegovim ochima,njegovim........
Nznm. vishe shta da kazem!Izgleda da sam zaludjena celim njegovim bicem.Sve shto se tiche njega je moja bolest!Znachi ako pochnete da volite Billa,to ce prerasti u 'Bolest koja ne prestaje'!Ja je imam MNOGO!!!
Nazad na vrh Ići dole
*|Bubblegum Cakana|*

*|Bubblegum Cakana|*


Broj poruka : 61
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyČet Jul 08, 2010 6:52 am

Billl... Kako lepo ime..Ali Tom je zakon... Toma niko ne moze da ameni...Very Happy Bill wolim te ..!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyPet Jul 09, 2010 4:46 am

ahahahhaha xD dooooooooobro xD moja osecanja prema Billu su veoma reallisticna i najozbiljnije planiram da uradim sve da ga upoznam jer cu svkaako studirati u Nemackoj xD Nzm.. vec cetiri godine ga volim, ali ne da mastam bajke o njemu, vec prosto...nzm. Ima nesto u njemu sto me mnogo veze za njega i ne mogu da ga ne volim ♥
Nazad na vrh Ići dole
*|Pain of love|*
Admin
*|Pain of love|*


Broj poruka : 99
Datum upisa : 30.06.2010
Lokacija : in Bill's bed 3:D

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyPet Jul 09, 2010 5:16 pm

Eh pa ja vise ne znam...deluje mi sad mng hladnoo...nzm -.-
Nazad na vrh Ići dole
https://twincestkaulitz.forumsr.com
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

You're my walking dream ♥ Empty
PočaljiNaslov: Re: You're my walking dream ♥   You're my walking dream ♥ EmptyNed Jul 11, 2010 12:11 pm

meni deluje da je tek sada usao u pubertet. i drago mi je zbog toga xD
Nazad na vrh Ići dole
 
You're my walking dream ♥
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Twincest (Kaulitz twins) :: Twincest Kaulitz :: Bill Kaulitz-
Skoči na: