Twincest (Kaulitz twins)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twincest (Kaulitz twins)

Welcome!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  
 

 Real player or just a mask?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

Real player or just a mask? Empty
PočaljiNaslov: Real player or just a mask?   Real player or just a mask? EmptyPet Jul 02, 2010 10:31 am

Da li verujete da je Tomu stvarno samo stalo do sexa i da ne zeli nista vise sa devojkama? Iskreno, ja mislim da je sve to samo maska i da je on ustvari nezna dusa kao i Bill... mozda je nezavisniji od Billa ali ipak verujem da nije ni mrvicu toliko bezosecajan kakvim se predstavlja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*|Bubblegum Cakana|*

*|Bubblegum Cakana|*


Broj poruka : 61
Datum upisa : 01.07.2010

Real player or just a mask? Empty
PočaljiNaslov: Re: Real player or just a mask?   Real player or just a mask? EmptyNed Jul 04, 2010 6:39 am

Da uprawu si da je to maska...Mozda je on to samo rekao ili nzm sta je uradio zbog toga sto je popularan pa da nawodno izpadne neka FACA.. Ali msm da je Bill mnogo bolji od njega...JAKO BOLJI...Wink i zaborawila sam mozda je to rekao ili uardio.. samo da bi mu swi zawideli.. i tako.. ja msm tako.. Nadam se da sam uprawu..!!!
Nazad na vrh Ići dole
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

Real player or just a mask? Empty
PočaljiNaslov: Re: Real player or just a mask?   Real player or just a mask? EmptyNed Jul 04, 2010 9:04 am

Da, slazem se da je to samo zbog medija, sva ta egocentricnost etc... ali mislim i da su on i Bill jako slicni, jako jako slicni... ne po svim pitanjima al dosta Smile
Nazad na vrh Ići dole
*|Pain of love|*
Admin
*|Pain of love|*


Broj poruka : 99
Datum upisa : 30.06.2010
Lokacija : in Bill's bed 3:D

Real player or just a mask? Empty
PočaljiNaslov: Re: Real player or just a mask?   Real player or just a mask? EmptySre Jul 07, 2010 3:03 pm

Ja sam mislila kad sam pocela da volim TH da je Tom bolji od Billa..jer mi Bill izgleda nekako strasno..i vise mi deluje da ce on da bude zao..
A i msm da je ta prica o Tomu izmisljenja..pisalo je u bravu da je vodio ljubav sa vise od 200 devojaka..ma jeste...to je tako ispalo samo da bi bio faca i to..
Mada ne slazem se sa tim da su slicni..
Jer Bill voli svoje fanove i ceni nas...i nekako je posveceniji celoj toj stvari oko popularnosti dok nas Tom ne volii..i ponasa se bezosecajno..
Nazad na vrh Ići dole
https://twincestkaulitz.forumsr.com
Billovka94

Billovka94


Broj poruka : 101
Datum upisa : 01.07.2010

Real player or just a mask? Empty
PočaljiNaslov: Re: Real player or just a mask?   Real player or just a mask? EmptySre Jul 07, 2010 4:58 pm

da, samo sto ja msm da je sve to gluma Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*|Pain of love|*
Admin
*|Pain of love|*


Broj poruka : 99
Datum upisa : 30.06.2010
Lokacija : in Bill's bed 3:D

Real player or just a mask? Empty
PočaljiNaslov: Re: Real player or just a mask?   Real player or just a mask? EmptyPet Jul 09, 2010 5:35 pm

pa ta gluma ce mu doci glave..ali ja ne verujem da je gluma..bar za tu pricu oko fanova, i posvecenosti ..msm ispada dbl xD
Nazad na vrh Ići dole
https://twincestkaulitz.forumsr.com
 
Real player or just a mask?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Twincest (Kaulitz twins) :: Twincest Kaulitz :: Ankete i diskusija-
Skoči na: